Merkez : 90 380 536 43 38 90 (532) 317 54 70
Şube : 90 380 536 42 11
info@uçarlar.com.tr
MERKEZ ŞUBE

Kurumsal

1976 yılında Düzce / Gölyaka sapağında kurulan UÇARLAR LTD. ŞTİ. Düzce merkez ve ilçelerinde yapı malzemeleri ve tarım ürünleri alanında faaliyet gösteren bir firma konumuna ulaşmıştır. Firmanın büyüme potansiyeli ile 1988 yılında şirketimiz UÇARLAR LİMİTED ŞİRKETİ ünvanını almıştır. Bu yıldan sonra firmamız sürekli gelişimi ve değişimi uygulayarak değişen ekonomik koşulları ve büyüyen pazarı artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet verebilmek amacıyla mısır kurutma tesisi ve 5 adet silosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Üstün hizmet kalitesi ve kaliteli malzeme pazarlamayı ön planda tutan firmamız yurt çapında önemli isim yapmış inşaat malzemeleri ve yardımcı malzeme kaliteli bayilikleri almış ve pazara sunmuştur. Müşterilerimiz ile sıcak ilişkiler ile kurarak, sektör bazında ihtiyaçlarını gidererek, müşteri odaklı satış sunarak, güleryüzlü hizmet anlayışı ve zamanında temin ile biz UÇARLAR LTD. ŞTİ. olarak her zaman yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın arkasında gururla olacağız.

Firmamız, sizleri memnun etmek için çok daha fazla çaba göstererek saygıdeğer müşterilerimiz sayesinde hedeflerine ulaşacaktır.

Hedefimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve daha uygun koşullar yaratmaktır. Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

Misyonumuz;

İnşaat, tarım ve katı yakacak sektöründe en kaliteli ürünleri pazara sunmak, kaliteli ürün anlayışını sürekli geliştirerek hizmet vermek, bölgede lider ve ilk akla gelen kurum haline gelmek; bunu yaparkende müşterilerimizden, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize katma değer yaratmaktır.

Vizyonumuz;

İnşaat, tarım ve katı yakacak sektöründe pazarda aranılan ve tercih edilen kuruluşlardan biri olmaktır.